ÜRÜNLERİMİZ

ERA Kurumsal Çözümleri

Güncel Teknoloji | Fonksiyonel | İş Akışı Onay Mekanizması
SON TEKNOLOJİ İLE HAZIRLANMIŞ İŞ UYGULAMALARI

Yirmi Yılı Aşkın Tecrübeyle Tasarlanmış Fonksiyonel İş Uygulamaları

Tam Size Göre...
ERA, yirmi yılı aşkın sürede edindiği sektörlerde tecrübe ışığında, kurumsal firmaların ihtiyaçlarına cevap veren güncel teknoloji ile tasarladığı fonksiyonel ve iş akışı mekanizmasına sahip iş çözümlerini yüksek fiyat-maliyet avantajı ile sunmaktadır.

Türkiye Yerelleştirmesi

Geliştirdiğimiz Türkiye Lokalizasyonu, mali sisteme uygun, tek düzen muhasebesini kolaylıkla uygulamanızı sağlayan legal yerelleştirme ihtiyaçların tamamını kapsamaktadır.
Uzun yıllar içerisinde gelen talepler doğrultusunda sürekli geliştirilerek yenilenen yerelleştirme uygulamalarımız güncelliği sürekli kılmaktadır.
Çek-Senet Uygulaması, Mizan, Gelir Tablosu, Hesap Ekstreleri, BA/BS Formu, Mutabakat ve diğer yerel ihtiyaçlar eksiksiz karşılanmaktadır.

Barkod Otomasyonu

JD Edwards ERP'ye özel tasarlanmış barkod uygulamaları, üçüncü parti bir yazılımının ERP çözümüne entegre edilmesi ihtyacına son verir.
İki ayrı sistemi yönetme zorluğunu ortadan kaldıran çözümümüz, mobil uygulamalarımızın ergonomik tasarımı sayesinde, kullanıcıların yüksek performansla çalışmasını sağlar.
Android ya da IoS platformunda çalışan mobil uygulamalarımız ile barkod otomasyonu arzu eden şirketlere, diledikleri cihazı kullanma hürriyetini sunuyoruz.

ConsERA | eMutabakat

ConsERA e-Mutabakat BA/BS ve Hesap Bakiye Mutabakatlarınızı hızlı, kolay ve etkin bir şekilde gerçekleştirmeniz için otomasyon sağlar.
Mutabakat süreçlerinde yaşanan zaman kaybını düşündüğümüzde kaynaklarınızı daha verimli kullanmanız artık çok kolay. ConsERA e-Mutabakat ile cevap hızınızı geliştirirken, cevap alma sayınızı arttırın.
Mutabakat süreçlerinizi dijitalleştirerek, zamandan tasarruf etmeye ve yüksek oranda verimlilik artışı sağlamaya, siz de hemen başlayın.

ExpERA | Masraf Yönetimi

ExpERA, firmaların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış zengin fonksiyonalite ve iş akışı onay mekanizmasına sahip masraf yönetim sistemidir.
ExpERA Masraf Yönetimi ile, tüm sürecinizi dijitalleştirirken finansal sisteminize entegre bir yapıya da kavuşabilirsiniz. Bu sayede masraf ve maliyetlerinizin daha iyi kontrolü ile giderlerinizi azaltarak karlılığınızı arttırabilirsiniz.

ProcERA | Satın Alma

ProcERA Satın Alma Yönetimi malzeme ve hizmet tedariğindeki tüm süreci yönetmenizi sağlarken çok yönlü izleme imkanını beraberinde getirir.
ERP ve muhasebe uygulamalarıyla entegrasyon yeteneği sayesinde tedarikçi performansını etkin takip edebilirsiniz.
ProcERA Satın Alma Yönetimi, talep-teklif-sipariş sürecinizi dijitalleştirirken, tedarikçi değerlendirme, bütçe kontrolü ve iş akışı onay mekanizması ile tüm ilgilileri sürece dahil eder.

ERA e-Dönüşüm

Dünyanın giderek daha dijital bir hale gelmesiyle birlikte teknoloji hayatımızın her evresinde çok daha fazla yer almaya başladı.
ERA e-dönüşüm uygulamaları Defter, Fatura ve İrsaliye fonksiyonlarını onay mekanizması, süreç otomasyonu ve diğer özelliklerle zenginleştirerek iş birimlerini daha verimli kılar.
ERA için e-Dönüşüm yalnızca dijitalleşme değil, süreç otomasyonu ile verimlilik artışı sağlamaktır.

Scroll to Top