ERA KURUMSAL ÇÖZÜMLERİ

Türkiye Yerelleştirmesi

Yerel Mevzuata Uyumdan Ötesi

Konu Yerel İhtiyaçlar Olunca,
ERA Eksiksiz Çözüm Sunar...​

ERA tarafından geliştirilen Türkiye Lokalizasyonu, Türk mali sistemine uygun, tek düzen muhasebesini kolaylıkla uygulamanızı sağlayan legal yerelleştirme ihtiyaçların tamamını kapsamaktadır.

Uzun yıllar içerisinde müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda sürekli geliştirilerek yenilenen yerelleştirme uygulamalarımız güncelliği sürekli kılmaktadır.

Çek-Senet Uygulaması, Mizan, Gelir Tablosu, Hesap Ekstreleri, BA/BS Formu, Mutabakat ve diğer yerel ihtiyaçlar eksiksiz karşılanmaktadır.

İhtiyacınız legal uygulamalardan fazlası mı?
O zaman doğru adrestesiniz.

Fiili Maliyet

Maliyetlendirme Modülümüz Türkiye'de genel kabul görmüş fiili maliyetlendirme yöntemine göre maliyet yönetimi yapmanızı sağlar.

Dış Ticaret

İthalat dosyalarınızı yönetmek çok kolay. Hem de ithalat masraflarınızı oluşturmak ve bu masrafları belirleyeceğiniz mantık ile ürün maliyetine dağıtmak hayatınızı kolaylaştırır.

Leasing & Sigorta Yönetimi

Leasing işlemlerinizi ve sigorta poliçelerinizi takip etmeniz için geliştirilmiş uygulamalardır.

Barkod Otomasyonu

Satış, Satın Alma, Üretim... Tüm süreçlerde stok hareketlerinizi barkod ile yönetmenizi sağlar. Firmanıza özel etiket tasarımı ile müşterilerinize kurumsal duruşunuzu sergilemeniz için fırsat sunar.

Depo Yönetimi

Karmaşık depo yönetimi uygulamaları yerine kullanımı kolay bir uygulama ile çalışanlarınızın verimliliğini arttırabilirsiniz.

DBS

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) işlemlerinizi yönetmeniz için tasarlanmıştır. Banka entegrasyonu ile aynı zamanda DBS bilgilerini güncelleyerek kredi limiti yönetimini destekler.

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Arzunuz uluslararası bir uygulamanın, tüm yerel süreçleri kapsaması mı?

Bu durumda entegre çalışan E-Dönüşüm uygulamalarımız size profesyonel bir çözüm sağlayacaktır.

e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil uygulamalarımız ile e-dönüşüm yolculuğunuzu tamamlarsınız.

Müşteri ve Tedarikçileriniz ile bakiye ve BA/BS mutabakatı sağlayan ConsERA e-Mutabakat uygulamamız,
size verimlilik kazandırarak
,
değerli zamanınızı katma değeri yüksek işlere harcamanız için olanak tanır.

ERA e-Dönüşüm

Dünyanın giderek daha dijital bir hal almasıyla birlikte teknoloji hayatımızın her evresinde daha fazla yer almaya başladı. İşletmelerin dijitalleşme sürecinde, belli başlı servisler, getirdikleri rahatlıkla bu aşamada büyük rol oynamaktadır.
ERA E-Dönüşüm uygulamaları bir işletmenin iş birimlerini daha verimli kılmak adına faturalama, defter ve irsaliye süreçlerinde ihtiyaç duydukları fonksiyonları onay mekanizması, süreç otomasyonu ve diğer özelliklerle zenginleştirerek hayatı kolaylaştırmaktadır.

ERA Kurumsal Çözümleri

ERA, kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre güncel teknoloji ile tasarlanmış zengin fonksiyonalite ve iş akışı onay mekanizmasına sahip iş çözümlerini uygun bütçe ve hızlı kullanıma alma avantajı ile sunar.
ConsERA e-Mutabakat ile BA/BS ve Cari Mutabakatlarınızı hızlı, kolay ve etkin bir şekilde gerçekleştirin. Geri dönüş hızınızı geliştirirken, cevap alma sayınızı arttırın.
ExpERA Masraf Yönetimi ile giderlerinizi kontrol altına alarak karlılığınızı yükseltin.

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Scroll to Top