E-DÖNÜŞÜM ÜRÜNLERİMİZ

e-Sigorta

Dijital Dönüşüm ve Otomasyon ile Çevikleşin

DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE OTOMASYON

ERA e-Sigorta Çözümü

Gelir İdaresi Başkanlığı sigorta firmalarının e-dönüşüm kapsamında işlemlerini elektronik ortama taşımasını öngörmektedir.
ERA e-Dönüşüm çözümleri kapsamında Elektronik Sigorta Komisyon Gider Belgesi (e-Sigorta Komisyon Gider Belgesi) ve Elektronik Sigorta Poliçesi (e-Sigorta Poliçesi) için uygulamalar geliştirmektedir.
ERA e-Dönüşüm tecrübesiyle sizlere hızlı, kolay ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

ERA e-Sigorta uygulaması, sigorta şirketleri ve acentelerinin kağıt ortamda düzenlemekte oldukları Sigorta Poliçelerinin elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesini, muhatabına talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilmesini, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesini sağlar.

ERA e-Sigorta aynı zamanda sigorta şirketlerinin acentelerine ödedikleri komisyonlar için acenteleri adına düzenledikleri ve acenteler tarafından düzenlenen fatura yerine geçen ve hali hazırda kağıt ortamda düzenlemekte olan “Sigorta Komisyon Gider Belgesi”nin elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesi, muhatabına talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilmesi, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesine de imkan verir.

e-Sigorta Lisans

ERA e-Sigorta uygulaması müşteriye kurum bazlı lisanslanır. Çözüm müşteriye ait sunucu üzerine kurularak kullanıma sunulur.

İlk Yıl Ücretsiz Bakım

ERA müşterilerine ilk yıl için ücretsiz bakım hizmeti vermeyi taahhüt eder. ERA e-Sigorta Uygulamasının yeni versiyonları yine ücretsiz olarak sunulur..

e-Sigorta Bulut

ERA e-Sigorta çözümü Bulut Sistem üzerinde bir alana kurulur. Kuruma verilecek kullanıcı yetkileri dahilinde uzaktan erişim ile e-Sigorta uygulaması kullanıma sunulur.

Ücretsiz Arşivleme

ERA e-Sigorta çözümü içerisinde arşivleme ücretsiz olarak yapılır. Kurumlar ilave bir bedel ödemeden çözüm dahilinde arşivleme süreçlerini yönetebilirler.

Scroll to Top