ORACLE ON PREMISE

Oracle JD Edwards

TEK BİR PLATFORMDA  ERP | SCM | CRM

Eksiksiz Dijital Dönüşüm

Oracle JD Edwards EnterpriseOne, modern ve sadeleştirilmiş kullanıcı deneyimi ile dizayn edilmiştir. Amacına uygun uygulamalar, kullanıcıların çalışma şekilleri ile uyumludur. Dijital teknolojilerle entegre olan yenilikçi yaklaşım, şirketinizin daha akıllı, daha hızlı çalışmasını ve daha fazlasını elde etmesini sağlayarak verimliliği artırma odaklıdır.

Oracle JD Edwards,
konularında tüm endüstri dallarına özel uygulamalar ile uçtan uca çözümler sunmaktadır.
 

Modern Arayüz

Kullanıcı dostu ekranlar ergonomik dizayn edilmiştir. Kullanıcılar bilgi işleme gerek duymadan ekran özelleştirebilir, birden fazla uygulamayı tek ekranda birleştirebilir, uyarı için izleme listeleri, sorgu ve raporlar oluşturabilirler.

Zengin Fonksiyonalite

JD Edwards EnterpriseOne yüze yakın modülü ve sektöre özel fonksiyon zenginliğiyle müşteri memnuniyeti en yüksek ERP çözümüdür. Esnek yapısı sayesinde işletmelerin süreçlerine kolaylıkla uyum sağlanmaktadır.

Mobilite

Uygulamalara herhangi bir tarayıcı ile ulaşılabilir. Ücretsiz sunulan Apple iPad uygulaması ile uygulamaların tamamına erişildiği gibi, iOS ve Android tabanlı ücretsiz mobil uygulamalar küçük ekranlı cihazlarda kullanım kolaylığı sunar.

Kullanıcı Deneyimi

UxOne yaklaşımı, Alert-Analyze-Act felsefesini yansıtır. Tek ekrandan izleme listesi görülntüleme, grafiksel rapordan detaya gitme, uygulamaya doğrudan erişim gibi kullanıcı deneyimini arttıran imkanlar sunar.

Raporlama

Günümüzde mobil cihazların kişisel kullanımının yaygınlaşması klasik liste halindeki raporlar yerine grafiksel raporlara yönelimi arttırmıştır One View Raporlama aracı, bilgi işlem desteğine gerek kalmaksızın, son kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış gerçek zamanlı grafiksel raporlama çözümü sunmaktadır.

Türkiye Lokalizasyonu

ERA tarafından geliştirilen JD Edwards Türkiye Lokalizasyonu legal ihtiyaçların tamamını karşılamaktadır. Çek-Senet Uygulaması, Mizan, Gelir Tablosu, Hesap Ekstreleri, BA/BS Formu, Mutabakat ve diğer yerel ihtiyaçlar eksiksiz karşılanmaktadır.

IoT

JD Edwards Orchestrator uygulaması IoT sensörlerinden gelen veriyi işlemek için geliştirilmiştir. Gerçek Zamanlı Nesnelerin İnterneti (IoT) verisinin JD Edwards uygulamalarına aktarılması, yazılım yatırımınızın değerini artırır. Operasyonların optimize edilmesini ve daha net analitik yapılmasını sağlar.

Hibrit Kullanım

JD Edwards EnterpriseOne diğer Oracle Bulut Uygulamaları ile entegre çalışmaktadır. Örneğin ERP süreçleri JD Edwards ile yönetilirken insan kaynakları yönetimi Oracle Cloud HCM olabilir. Böyle bir durumda tüm sistem yine entegre olarak çalışmaktadır.

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Modern Kullanıcı Arayüzü

Uygulama genelinde kullanım kolaylığı sağlayan günümüz modern teknolojisine paralel arayüzler desteklenmektedir.

Harita görünümü, Hiyerarşik Grafik, Takvim Görünümü gibi planlamadan muhasebeye, satıştan insan kaynaklarına kadar tüm modüllerde verinin anlaşılırlığını arttırmaktadır.
CafeOne

Son kullanıcılar bilgi işlem desteğine ihtiyaç duymadan ekranı istediği sayıda bölerek farklı uygulama ya da raporları tek ekrana getirebilir.

Bu sayede bilgiye ulaşım ve karar-destek konusunda hızlı geri dönüş sağlanmaktadır.
Süreç Menü

Süreç menü sayesinde iş süreçlerine uygun menü yapısı kolaylıkla oluşturulmaktadır.

Uygulamalara menüler içerisinde kaybolmadan kolaylıkla ulaşabilmenin yanı sıra işletmeye yeni katılan çalışanların sisteme adaptasyonu çok daha hızlı olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Oracle.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz…

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Scroll to Top