ORACLE ON PREMISE

Oracle Siebel

DÜNYA LİDERİ EKSİKSİZ CRM ÇÖZÜMÜ

Dünya Lideri CRM Çözümü

Hedefiniz, en karmaşık kuruluşlar için bile olağanüstü ölçek ve performansa sahip kapsamlı, kurumsal düzeyde bir CRM çözümü kullanmak olmalıdır. Dünyanın en eksiksiz müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan Oracle Siebel CRM, rakipsiz özelleştirme ve entegrasyon yeteneklerine, tümüyle kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi için açık mimariye sahiptir. Şirket içinde (on-premises) veya bulutta (cloud) devreye alınabilir. 20’den fazla sektöre uyarlanmış çözümlerle Siebel, Oracle’ın müşteri deneyimi (CX) ve sektörel çözüm stratejisinin önemli bir bileşenidir.

Oracle Siebel,
konularında tüm endüstri dallarına özel uygulamalar ile uçtan uca çözümler sunmaktadır.
 

Kullanıcı Deneyimi

Çoğu CRM uygulamasının aksine, Siebel CRM genel bir kullanıcı deneyimini zorlamaz. Standartlara dayalı UX çerçevemiz (Open UI framework) sayesinde, tam iş ihtiyaçlarınıza göre özel kullanıcı deneyimleri oluşturabilirsiniz.

Zengin Fonksiyonalite

Yirmiden fazla sektöre uyarlanmış çözümlerle Siebel en zengin fonksiyonaliteyi sunan dünya lideri CRM çözümüdür. Zengin işlevselliğin yanı sıra, çok sağlam bir veri modeline dayalıdır ve benzersiz bir genişletilebilirlik sunar.

Mobilite

Tümüyle duyarlı (responsive) web tasarımı sayesinde istediğiniz cihaz ile bağlanarak işinizi yapabilirsiniz. Siebel CRM'i akıllı telefonlar, tabletler ve Microsoft Outlook ve sesli cihazlar gibi diğer birçok entegrasyon seçeneği üzerinden dağıtabilirsiniz.

Raporlama

Siebel CRM, Siebel XMLP Rapor sunucusu bileşeni ve Oracle İş Zekası Yayıncı Sunucusu ile doğrudan bağlanır. Form alanı, Oracle BI Publisher Desktop'ta bir rapor şablonu oluşturmak için kullandığınız bir Microsoft Word özelliğidir. Grafiksel raporlar ile karar destek sisteminizi güçlendirir.

Konteynerler

Siebel CRM'i şirket içi (on premises) veya bulutta Kubernetes orkestrasyonlu Docker konteynerleri olarak dağıtabilirsiniz. Bu, eksiksiz bir Siebel CRM Uygulamasının hızlı bir şekilde sağlanmasının yanı sıra yeni aylık Siebel CRM sürüm güncellemelerinin mevcut ortamlara dağıtılmasını sağlar.

Bulut Kullanım

Sizin için en iyisinin ne olduğuna siz karar verin. Kendi veri merkezinizde (on premises) veya bulutta barındırılan dağıtım modları seçeneklerine sahipsiniz. Siebel CRM'i Oracle Bulut Altyapısı üzerinde çalıştırarak dinamik ölçeklendirme ile toplam sahip olma maliyetini azaltabilir ve çevikliği artırabilirsiniz.

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Gösterge Panelleri

Gösterge Panelleri (dashboard), kullanıcılar için en önemli bilgilerin bir özetini sunar.

Çeşitli kullanıcı rollerine, kanallara veya kuruluşlara hitap ederler ve sektöre özel farklılıkları barındıracak şekilde uyarlanabilirler.

Önceden oluşturulmuş panellere ek olarak amacımız, bu panoları olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde oluşturmak için gereken çeşitli görsel öğeleri sağlamaktır.

Daha detaylı bilgi için Oracle.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz…

Darboğazlarınızı anlamak ve çözüm yollarını birlikte değerlendirmek için bir araya gelmekten mutluluk duyarız.

Scroll to Top