HİZMETLERİmİz

Dış Kaynak Kullanımı

Teknik | Fonksiyonel | Yönetici | Geliştirmen

YALNIZCA KADRONUZA ODAKLANMAYIN

Uzmanlık Alanınıza Girmeyen Faaliyetleri Devrederek Avantaj Kazanın, Karlılığınızı Arttırmaya Yoğunlaşın...

Sizin Çalışanınız Olalım

Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing), şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm kaynağı kendi bordrosuna almak yerine dış firmalardaki uzman personellerden yararlanmak için geliştirdikleri stratejidir.
ERA Consulting, uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin, hedeflerine daha hızlı ulaşmaları ve IT alanındaki her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için dış kaynak kullanım hizmetleri sunar.

DOĞRU KAYNAĞI DOĞRU NOKTADAN EDİNİN
Bilişim teknolojileri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak isteyen şirketler, kalifiye personel, altyapı, donanım ve yazılım gibi birbirinden farklı alanlara yatırım yapmak zorundadır. Ancak tüm bu süreçlerin toplam sahip olma maliyeti ise genellikle çok yüksektir.
Karlılığa önem veren şirketler, artık bilişim teknolojileri konusundaki ihtiyaçlarını dış kaynak kullanımı ile karşılayarak maliyet ekonomisinde büyük avantajlar sağlamaktadır.
Dış kaynak kullanım hizmeti alınacak şirketin işin sürekliliğini sağlayacak yetkin insan kaynağına ve günün gereksinimlerini karşılayan teknolojik birikime sahip olması büyük öneme sahiptir.
Dış kaynak hizmeti verecek şirketin gerekli güvenlik altyapısını sağlamış olması ve buna bağlı olarak acil durumlar için felaket senaryolarının hazır olması da ayrı önem taşır.

Kadronuzu Güçlendirmek İçin Tüm Ekibimiz Hizmetinizdedir.


Sizin Çalışanınız Gibi…

Scroll to Top